Sprawdź nasze
najnowsze oferty

SZUKASZ PRACY?

ELEKTRYK -AUSTRIA

Miejsce wykonywania pracy: AUSTRIA. Ogłoszenie dotyczy pracy tymczasowej.

WIĘCEJ

Wymagania:

1. znajomość j. niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy),

2. wykształcenie zawodowe elektryczne,

3. doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych oraz budynkach

biurowych,

4. umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,

5. mile widziany własny samochód,

Zadania:

1. montaż tras kablowych,

2. wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych wg schematów instalacji,

3. podłączanie urządzeń elektrycznych (oprawy oświetleniowe, gniazda wtykowe, wyłączniki),

4. podłączanie szaf rozdzielczych,

Oferujemy:

1. pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

2. umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

3. możliwość pracy w soboty,

4. wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2100-2200 Euro netto

5. możliwe nadgodziny,

6. możliwość pobierania zaliczek,

7. elastyczność zjazdów do kraju,

8. bezpłatne zakwaterowanie,

9. płatne za święto przypadające w danym miesiącu,

10. opiekę polskiego koordynatora,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

rekrutacja@artibau.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez Arti-Bau sp. z o. o. w celu i zakresie niezbędnym do przedstawienia mi ofert pracy.

Arti-Bau informuje, że zgoda jest dobrowolna, jednakże niezbędna do przedstawiania ofert pracy teraz oraz w przyszłości. Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie, co jednak nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Arti-Bau sp. z o. o. 55-040 Ślęza, ul. Brzozowa 6. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. L 119 z 4.5.2016, s. 1–88). Odbiorcami moich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Arti-Bau sp. z o. o., o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Moje dane przetwarzane będą przez okres do zatrudnienia przez lub za pośrednictwem Arti-Bau sp. z o. o. lub do momentu wycofania zgody. Przysługuje mi prawo żądania dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje mi również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Niniejsza zgoda wyrażona została bez ograniczenia czasowego i terytorialnego i bez konieczności uiszczania na moją rzecz jakichkolwiek opłat/.

Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, przedstawimy wybranym kandydatom podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w biurze firmy Arti-Bau Sp. zo.o. w 55-040 Ślęza, ul. Brzozowa 6.

ELEKTRYK -NIEMCY

Miejsce wykonywania pracy: NIEMCY. Ogłoszenie dotyczy pracy tymczasowej.

WIĘCEJ

Wymagania:

  1. wykształcenie zawodowe elektryczne,
  2. doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalno-biurowych.
  3. umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi,
  4. mile widziany własny samochód,
  5. mile widziana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca posługiwanie się w miejscu pracy.

Zadania:

  4. podłączanie szaf rozdzielczych.

Oferujemy:

  1. pracę w stabilnej i dynamicznie, rozwijającej się firmie,
  2. umowę o pracę,
  3. atrakcyjne wynagrodzenie,
  4. płatne za święto przypadające w danym miesiącu,
  5. bezpłatne zakwaterowanie,
  6. opiekę polskiego koordynatora,
  7. punktualne wynagrodzenie miesięczne.

DOKUMENTY POTRZEBNE DO REKRUTACJI:

• wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

• świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy lub inne dokumenty potwierdzające okresy zatrudnienia,

• dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, wymagane do wykonywania oferowanej pracy,

• ostatnie świadectwo szkolne.