ŚLUSARZ, SPAWACZ Niemcy

ŚLUSARZ, SPAWACZ

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Düsseldorf

Opis stanowiska:

  • spawanie konstrukcji stalowych (praca na warsztacie),
  • prace ślusarskie: składanie konstrukcji, cięcie, wiercenie, szlifowanie, piłowanie,

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MAG,
  • uprawnienia do spawania metodą MAG,
  • umiejętność składania konstrukcji stalowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka niemieckiego, (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku niemieckojęzycznym),
  • zdolności manualne i techniczne,
  • 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu prac ślusarsko-spawalniczych.
  • mile widziany własny samochód.
  • podleganie ubezpieczeniu w Polsce przynajmniej przez 30 dni poprzedzających oddelegowanie,

Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę,
    • bezpłatne zakwaterowanie,
    • opieka polskojęzycznego koordynatora,

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza i dołączenie CV.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, przedstawimy wybranym kandydatom podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w biurze firmy Arti-Bau sp. zo.o. w 55-040 Ślęza, ul. Brzozowa 8.